Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulan Sorular

  Kurslara kimler katılabilir?

Kursumuza her yaş grubundan katılım sağlanmaktadır.

  Nasıl başvurabilirim?

Kurslarımıza katılmak için Kayıt numaralarımız olan 0533 1595217-0535 2113494  nolu telefonları arayarak kesin kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

  Eğitim süresi ve içeriği nasıl olmaktadır?

Klima bakım onarım eğitimi; ilk gün klima parçalarını tanıma, klima parçalarının görevleri,klimanın çalışma prensibi,klima çeşitleri hakkında herşey ders ortamında anlatılmaktadır. ikinci gün klima montajında kullanılan techizatları tanıma, görevlerini ögrenme klima montajı yaparken dikkat edilmesi gerekenler.Üçüncü gün her üç öğrenci klima montaj işlemi yapması.Dördüncü gün tüm klima parçalarını tek tek söküp takmak ve çalıştırmak.Beşinci gün arıza bulma teknikleri,sistem temizleme,vakumlama,gaz şarjı ve ölçümleri ile olabilecek klima arızaları. Altıncı gün serviste davranış uygulamalı egitimler iş güvenliiği ve M.E.B sertifika sınavı çalışması.Yedinci gün sertifika sınavı

  Eğitime Katılanlara Klima Bakım Onarımla Alakalı döküman veriliyormu?

Evet, eğitimlere katılan tüm kursiyerlerimize eğitmen tarfından yazılmış olan eğitim notlarını kapsayan Eğitim CD’ si ve klima arıza kodlarını gösteren eğitim notları ücretsiz olarak verilmektedir.

  Kurs Sonrası Desteğiniz Devam Ediyormu?

Kurs sonrası tüm kursiyerlerimiz, klimaegitimi bünyesinde oluşturulan Whatsapp destek hattımıza dahil edilmektedirler. Bünyemizde oluşturulan Whatsapp gruplarının tamamı; eğitim alan kursiyerlerimizin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirip, birbirleriyle etkileşimde bulunmaları ve deneyim kazanmaları için kurulmuştur. Gruplarımızda tecrübeli ve mesleğe yeni başlayan kursiyerler karışık olarak bulunmaktadır. Gruplarımızda kesinlikle mesleki paylaşım harici bilgi paylaşımına veya sözlü tartışmalara müsaade edilmemektedir. Uyarılara rağmen bu tip davranışlara devam edenler grup dışına çıkarılmaktadır.

Scroll to top
Konuşmaya Başla
Merhabalar, detaylı bilgi almak ister misiniz?
Powered by